Strona korzysta z plików cookies. Jeśli się nie zgadzasz - zmień ustawienia przeglądarki. Dowiedz się więcej.

  Współpracujemy

  Partnerzy
  i współpracownicy

  Maciej Adamczyk adwokat Prawnik z wieloletnim doświadczeniem. Od niemal 20 lat prowadzi własną kancelarię. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych, tworzeniu kontraktów, prawie autorskim oraz prawie podatkowym. Prowadzi szereg postępowań reprywatyzacyjnych.
  Elżbieta Adamczyk radca prawny Prawnik z wieloletnim doświadczeniem. Od niemal 20 lat prowadzi własną kancelarię. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych, tworzeniu kontraktów, prawie autorskim oraz prawie podatkowym. Prowadzi szereg postępowań reprywatyzacyjnych.
  Aleksandra Cichowicz-Pietrzak adwokat Od 20 lat w zawodzie. Zajmuje się sprawami rodzinnymi w szerokim znaczeniu tego słowa. Prowadzi rozwody, separacje, sprawy związane z podziałem majątku oraz o zniesienie ustawowej wspólności majątkowej małżeńskiej. Prowadzi również sprawy karne.
  Jordan Grey radca prawny Studiował prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W 2004 roku ukończył aplikację sądową, którą odbywał przy Sądzie Okręgowym w Gdańsku. Doświadczenie zdobywał w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Gdańsku. Specjalizuje się w prawie pracy, w zakresie którego ma bogate doświadczenie procesowe oraz w prawie cywilnym, spółdzielczym i administracyjnym. Od 2007 roku wykonuje zawód radcy prawnego.
  Tomasz Markiewicz aplikant radcowski aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku, absolwent prawa na Uniwersytecie Gdańskim. Dostarcza rozwiązania z zakresu ochrony danych osobowych, ze szczególnym uwzględnieniem wdrożeń polityki bezpieczeństwa danych w przedsiębiorstwach. Zajmuje się zagadnieniami z zakresu ochrony praw autorskich, ochrony baz danych oraz dostępu do informacji i materiałów znajdujących się w domenie publicznej.
  Agnieszka Wysocka aplikant radcowski Aplikant radcowski w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Jest etatowym pracownikiem Urzędu Miasta Gdyni, gdzie prowadzi postępowania o zwrot wywłaszczonych nieruchomości, o ustalenie odszkodowań za nieruchomości oraz sprawy o stwierdzenie nieważności decyzji wywłaszczeniowych. Ma duże doświadczenie w zakresie postępowań reprywatyzacyjnych.
  Michał Kubiak aplikant radcowski Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Pasjonat prawa autorskiego, problematyki odszkodowawczej, prawa Internetu oraz prawa nowych technologii.

  Wspieramy

  Dla Polski. Między dumą a kompleksami  Festiwal Filmów "Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci"  Kongur Shan 2012,


  Nasze serwisy tematyczne: własność intelektualna optymalizacja podatkowa prawo pracy reprywatyzacja odszkodowania i ubezpieczenia ODO

  Adamczyk i Spółka Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów.
  ul. 3 Maja 27/3, 81-364 Gdynia, woj. pomorskie, Polska